Danimarka’nın kıyı kasabalarından biri olan Jyllinge’de dünyaya gelen Mikkel Damsgaard, oyuncu fabrikası FC Nordsjælland’ın son üretimlerinden biri diyebilir miyiz ?

https://www.scoutedftbl.com/best-young-football-players/mikkel-damsgaard/

Danimarka’nın kıyı şehirlerinde doğup şu sıralarda İtalya Serie A’da Sampdoria takımında top koşturmakta olan Mikkel Damsgaard, gerçekten incelenmesi, üstüne düşülmesi gereken saf bir yetenek.

Damsgaard’ın ana pozisyonu sol kanat. 1.80cm…

Geleceğin yıldızı olmak her futbolcunun hayal ettiği ancak çok azının başarabildiği bir düşünce ve seviyedir. Ben de Geleceğin Yıldızları adlı konseptimde bu az sayıda oyuncunun arasına girebilme şansı yüksek olan oyuncuları burada sizlerle paylaşacağım.

Photo by Abigail Keenan on Unsplash

Bu pilot bölümde,yazısında, sizlere Geleceğin Yıldızları içeriğinin tam olarak neleri kapsayacağını ve kimlere yararlı olabileceğinden bahsetmek…

21.yüzyılda her şey gibi not alma ve plan yapma tekniklerimiz de farklı değişiklikler yaşadı, büyük dijital evrimler geçirdi ve bizlere en iyi hizmeti sunabilmek için optimize edildi. Notion da bu platformlardan bir tanesi.

Peki, nedir bu Notion ?

Notion, Notion Labs adlı şirket tarafından geliştirilmiş olan bir online plan yapma alanı ve bir ajanda. Kendilerinin…

İlk Medium yazım olmasından dolayı öncelikle sizlere kendimi tanıtayım. Adım İsmail Emir Lambacıoğlu. 20 yaşındayım ve bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. 6–7 yaşımdan beri de gerçek bir Fenerbahçeliyim.

Son yıllarda Fenerbahçemizdeki düşük futbol sportif başarısından dolayı her Fenerbahçe’li gibi ben de bu durumdan hiç memnun değilim. Bu Medium yazı serisinde de son…

İsmail Emir Lambacıoğlu

Girişimci ruhlu, belgesel hayranı ve spor hastası.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store